Armani Si Intense

Perfumy Armani Si Intense to zapach dla kobiet, które cenią oryginalność i mają swój indywidualny styl. Uwagę przykuwa czarny flakonik ze złotymi napisami oraz jego ciekawy i wyróżniający się kształt. Wskazuje on, że w tej butelce kryje się intrygujący i wyjątkowy zapach. To idealne rozwiązanie dla Pań, które cenią dobry smak elegancję oraz szyk. To zapach, który jest zawsze na czasie, dla każdej kobiety bez względu na wiek.

Armani Si Intense – historia zapachu

Kompozycja zapachowa Armani Si powstała w 2013 roku, stworzona przez znaną na całym świecie Christine Nagel, a Armani Si Intense jest rozszerzeniem całej kolekcji. Pojawiły się one na rynku w 2014 roku, od początku podbijające serca kobiet, które lubią na siebie zwracać uwagę. Należy tu podkreślić, że na kampanie przeznaczono wielomilionowy budżet, co niewątpliwe również przekuło się w sukces całej serii zapachów Si.

Perfumy Si to przede wszystkim minimalizm nut zapachowych, które pozwalają wydobyć z każdej z nich to, co najbardziej wyjątkowe. Warto również zwrócić uwag na sposób, w jaki zadbano o każdy szczegół tej kompozycji. Nuty zapachowe zamknięto w czarnym, tajemniczym, ale bardzo eleganckim flakonie, który intryguje i zachęca, aby zajrzeć do środka. Klasy dodają złote napisy na butelce. Twarzą Armani Si Intense została aktorka Cate Blanchett. Jej osobowość bardzo dobrze oddaje charakter perfum. Jest jednocześnie ucieleśnieniem wizji kobiety Giorgio Armaniego – kobiety eleganckiej, pewnej siebie, roztaczającej wokół siebie aurę tajemniczości. W czasie promocji zapachu Armani Si Intense, aktorka ubrana była w czarny, prosty kostium, wskazujący na flakon perfum, pod którym kryje się bogactwo wrażeń i doznań.

Perfumy dla pewnych siebie kobiet

Kobiety korzystające z zapachu Armani Si Intense podkreślają, że zapach ten nie rozczarowuje. Intrygująca zapowiedź wnętrza wydobywa z każdej kobiety to co najlepsze. Kompozycja zapachowa, której bazą jest wanilia, paczula oraz jodła aksamitna, intryguje oraz w zdecydowany sposób pozwala wyróżnić się z tłumu. Unikalnego stylu dodają nuty serca – róża, osmanthus oraz bylica. Całości natomiast dopełniają nuty głowy skomponowane z czarnej porzeczki, mandarynki, bergamotki oraz frezji.

Armani Si Intense zaskakuje, tak jak potrafi zaskoczyć każda kobieta. Podkreśla jej charakter, który z jednej strony pokazuje siłę, a z drugiej strony delikatność i wrażliwość. Si – tak pachnie piękna kobieta.

Armani Si Intense w najniższych cenach