Armani Si Passione

armani si passione

Wyjątkowy zapach Giorgio Armani Sì Passione kusi owocowym zapachem. Idealny dla niezależnych i pełnych emocji kobiet, które sięgają w życiu po to, co najlepsze. Tak pachną niezależne kobie ceniące swoją indywidualność i realizujące nawet najskrytsze marzenia. Giorgio Armani rozumie kobiece serca, a ten zapach jest tego dowodem. Warto przekonać się jaka moc i siła stoi za tą wyjątkową kompozycją zapachową.To, co wyróżnia Si Passione to:

  • Przyjemny zapach o charakterze owocowo – kwiatowym;
  • Przeznaczony dla kobiet, które cenią indywidualność, aktywność i niezależność;
  • Idealny na wiele okazji.

Armani Si Passione – historia zapachu

Kompozycja zapachowa tworząca Armani Si Passione to kolejna propozycja światowej sławy marki. Jej twórca Giorgo Armanii, tworzy nowe zapachy, z taką lekkością, jak projektuje najpiękniejsze kreacje. Już samo nazwisko sprawia, że nie sposób wobec tej propozycji przejść obojętnie.
Armani Si Passione to zapach, który powstał w 2017 roku, jako nowa wersja słynnego Armani Si, który podbija serca klientek już od 2013 roku. Zapach też wszedł na rynek otoczony aurą tajemniczości i luksusu, na który może pozwolić sobie każda kobieta.

Twarzą zapachu została Cate Blanchet, kobieta będąca symbolem odwagi i zmysłowości. To kobieta pewna siebie, która nie boi się podejmować trudnych decyzji i sięgać po marzenia. Na uwagę zaskakuje również ciekawy design i kolorystyka flakonika, który jest zapowiedzią tego, co skrywa się w jego wnętrzu. Energetyczna czerwień przywodzi na myśl ekscytującą namiętność i zachętę do miłości. Natomiast połączenie czerwieni ze złotymi napisami jest wyrazem elegancji i klasy – cechom tak bliskim każdej kobiecie.

Owocowo-kwiatowy zapach

Owocowe nuty Armani Si Passione przeznaczone są dla kobiet, które kochają lato, które pobudza o aktywności. Kompozycja zapachu początkowo zaskakuje bogatą nutą czarnej porzeczki z różowym pieprzem oraz gruszki. Stopniowo zapach wydobywa to, co najlepsze z jaśminu i róży, by w zaskakująco naturalny sposób przejść do wanilii i cedru. Drzewny Orcanox natomiast dopełnia całości, dodając zapachowi elegancji i dojrzałości. Szczegółowy skład nut zapachowych Armani Si Passione przedstawia się następująco:

  • Nuta podstawy to cedr i wanilia
  • Nuta głowy to różowy pieprz, gruszka i przede wszystkim czarna porzeczka
  • Nuta serca – róża, jaśmin i heliotrop.

Bez wątpienia Armani Si Passione wzbudza pasje do życia, do działania, do miłości. Idealny na prezent. Pokazuje, jak wygląda wnętrze prawdziwej kobiety, które jest połączeniem siły i delikatności. Jak mówi sam Georgio Armani, zapach ten pokazuje prawdziwy wymiar kobiecości. To zapach dla kobiety, która nie boi się powiedzieć wyzwaniom „tak”, to hołd wyrażony przez mistrza dla damskiego serca i wyjątkowego piękną połączonego z niezależnością.
Jak wynika z opinii klientek, zapach ten jest średnio intensywny, utrzymuje się na skórze około sześciu godzin i idealnie komponuje się z letnim krajobrazem, czy wiosennymi wieczorami.

Armani Si Passione 100 ml – najniższe ceny