Armani Si

Każda kobieta chce czuć się piękna, wyjątkowa, otoczona luksusem, a perfumy Armani Si są synonimem tego, czego kobiety pragną najbardziej. Czyż można chcieć czegoś więcej?

To zapach, który powstał z myślą o kobietach, które cenią nowoczesność oraz znają wartość swojego naturalnego piękna. Armani Si zaskakuje i uwodzi swoją klasą i elegancją oraz pozwala powiedzieć „tak” kobiecości.

Subtelny zapach dla kobiet

Stworzone przez kobietę dla kobiet, Giorgo Armanii Si poruszają zmysły i wyzwalają niczym nieskrępowaną namiętność. To zapach dla kobiet, które chcą poczuć się wolne i odkryć swoją siłę nie tracąc nic ze swojej romantycznej natury. Na pierwszy plan wysuwa się czarna porzeczka, którą przenika delikatna nuta aromatu róży i frezji. Natomiast bazę, w tym klasycznym zapachu, stanowi wanilia, paczula oraz wyrazista nuta drzewna przełamująca kwiatową słodycz. Wachlarz nut zapachowych kształtuje się następująco:

nuty podstawy: wanilia, ambroksan, aromat drzewny i paczulanuty głowy: liść czarnej porzeczki
nuty serca: róża  oraz frezja

Perfumy Armani Si powstały z myślą o silnych kobietach, które nie wstydzą się swojej romantycznej duszy i zawsze pozostają sobą. Subtelne, wyraziste i delikatne jednocześnie sprawiają, że żadna kobieta nie może przejść obok nich obojętnie. Stworzone, aby uwodzić czystością esencji zapachowych, które podkreślają indywidualny charakter każdej Pani. Oryginalność bukiet zapachowego w zależności od tego, jaka osoba ich używa stanowi o ich popularności, bo każda kobieta chce się czuć wyjątkowa.

O ich kunszcie świadczy minimalizm, który tworzy wyrazistą kompozycję, która nigdy się nie nudzi. Ich ciepło przyjemnie otula, dlatego dobrze sprawdzą się w chłodne jesienno- zimowe dni i wieczory. Ponieważ są eleganckie, ale nie przytłaczają swoją intensywnością, sprawdzą się zarówno w pracy, jak i w czasie towarzyskich spotkań.

Armani Si – hit sprzedażowy

Zapach Armani Si wpisują się w nurt perfum szyprowych., które najczęściej są używane w czasie, gdy za oknem temperatura oscyluje w granicy zera. Dlaczego? Ponieważ jego wachlarz zapachów przywodzi na myśl słoneczne wakacje i ciepły klimat. Nazwa „szyprowe” pochodzi od francuskiej nazwy Cypru, czyli miejsca, gdzie powstała charakterystyczna kompozycja zapachów łącząca wyrazistość kadzidła z nutami kwiatowymi, drzewnymi oraz cytrusowymi.

Statystyki sprzedaży pokazują, że Armani Si cieszy się niesłabnącą popularnością na rynku od 2013 roku, kiedy to po raz pierwszy trafił do sprzedaży. Klientki doceniają niepowtarzalny charakter tego zapachu oraz jego trwałość – utrzymuje się na skórze około ośmiu godzin. Jest to zapach, który czaruje również męskie powonienie, ponieważ panowie chętnie wybierają go na prezent dla żon czy partnerek. Za prostym i eleganckim fasonem flakonu kryje się wyrazisty zapach, który potrafi przyprawić o szybsze bicie serca. To ikona wśród kobiecych zapachów.

Statystyki sprzedaży pokazują, że Armani Si cieszy się niesłabnącą popularnością na rynku od 2013 roku, kiedy to po raz pierwszy trafił do sprzedaży. Klientki doceniają niepowtarzalny charakter tego zapachu oraz jego trwałość – utrzymuje się na skórze około ośmiu godzin. Jest to zapach, który czaruje również męskie powonienie, ponieważ panowie chętnie wybierają go na prezent dla żon czy partnerek. Za prostym i eleganckim fasonem flakonu kryje się wyrazisty zapach, który potrafi przyprawić o szybsze bicie serca. To ikona wśród kobiecych zapachów, która roztacza aurę tajemniczości. Wybór pewnych siebie i dojrzałych kobiet, które znają swoją wartość.

Najniższe ceny perfum

Armani Si 50 ml

Armani Si 100 ml