Dior Fahrenheit

fahrenheit dior

Dior Fahrenheit  to zapach, który łączy w sobie dwie przeciwstawne nuty zapachowe, tworzące aurę ciepła i orzeźwienia. Stworzono go z myślą o pewnych siebie, zdecydowanych mężczyznach, którzy nie boją się wyzwań. Doskonale uwypukla cechy męskiej osobowości i podkreśla indywidualizm każdego Pana. Wyrazisty, subtelny, łączący w sobie wiele sprzeczności – taki jest Dior Fahrenheit, który podbił serca wielu mężczyzn i ich kobiet na całym świecie

Perfumy Dior dla mężczyzn

Marka Dior to synonim piękna i elegancji. Założył ją w 1946 roku, czyli tuż po wojnie Christian Dior – student dyplomacji oraz stosunków międzynarodowych. Obecnie marka ta jest doskonale znana na całym świecie, a w jej zapachowym portfolio znajduje się aż ponad 100 różnych męskich zapachów przeznaczonych na różne okazje. Z tak bogatej oferty każdy mężczyzna wybierze zapach, który w indywidualny sposób zaspokoi jego potrzeby i podkreśli męskość.

Dior Fahrenheit to zapach dla mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań. Odzwierciedla on męską naturę, wydobywając ich indywidualizm i niepowtarzalność. Bogaty bukiet zapachów spełni się w każdych okolicznościach – jest idealny na spotkanie biznesowe, czy romantyczną randkę.

Klasyka bazy tej nuty zapachowej sprawia, że mężczyznę otacza zapach luksusu i świeżości. Pierwsze nuty zapachowe, czyli nuty głowy, to delikatna dominacja aromatu kwiatowego zanurzonego w cedrową woń z nutą cytryny. Kolejne nuty zapachowe przechodzą w aromat lawendy z gałką muszkatołową połączonych z bergamotką i rumiankiem. Nuta serca natomiast to intensywny bukiet zapachów na czele z drzewem sandałowym, klasyczną i intensywną nutę bazy utrwala wetyweria, fasola Tonka oraz piżmo paczuli.
Całość ukryta została w eleganckim flakoniku, którego kolorystyka przywodzi na myśl romantyczne zachody słońca. To idealny pomysł na prezent, który pobudzi zmysły i wyobraźnię.

Dior Fahrenheit – dla pewnych siebie mężczyzn

Zapach Dior Fahrenheit powstał z myślą o pewnych siebie mężczyznach, które nie boją się sięgać po marzenia. Jest bardzo charakterystyczny, co sprawia, że dzięki niemu łatwo wyróżnić się w tłumie. Dodaje męskości i pewności siebie. Otacza mężczyznę aura tajemniczości, dominacji i romantyzmu jednocześnie – nie sposób przejść obok niego obojętnie. To zapach pełen sprzeczności i paradoksów, a jednak wyjątkowa nuta odpowiednio dobranych aromatów tworzy harmonijną całość.

Zapach Dior Fahrenheit pojawił się na rynku w 1988 roku i od tamtej pory nie stracił nic na swojej atrakcyjności, nadal wyznacza trendy w męskim świecie zapachów. Otwiera niewidzialną bramę, za którą kryje się droga do zrozumienia własnego ja.

Dior Fahrenheit wyzwala to, co najlepsze i nie pozwala na nudę, pokazując świat pełen wyzwań i przygód. Marka Dior, która jest kwintesencją tego, co najlepsze sprawia, że jest to zapach, który sprawia, że męskość nabiera nowej jakości. Tak pachnie mężczyzna, który rozumie kobiecą duszę, a jednocześnie jest gwarantem stabilizacji i bezpieczeństwa.