Hugo Boss Bottled

Hugo Boss Bottled, perfumy rozpoznawalne na całym świecie, stały się pewnego rodzaju ikoną męskich zapachów. Cieszy się on nieustanną popularnością na całym świecie, dodając mężczyznom pewności siebie, podkreślając jednocześnie ich wyjątkowy charakter. Co sprawia, że zapach ten pokochało tysiące mężczyzn na całym świecie i uwiódł serca kobiet?

Historia i skład zapachu

Zapach powstał pod koniec lat 90-tych XX wieku, a swoją premierę miał w 1998 roku. Warto pamiętać, że był to czas poszukiwania nowych, nietypowych i lekko zaskakujących kompozycji zapachowych, w co doskonale wpisał się Bottled. To kompozycja oparta o mocne nuty drzewne połączone ze słodyczą owoców i wanilii. Zapach stworzyła Annick Menardo, która zgodnie z duchem czasów, w jakich przyszło jej tworzyć, szukała inspiracji w dawnych akordach lat 70 -tych i 80 – tych. Zapachy popularne w tamtym okresie nawiązywały do woni korzennych i drzewnych, które znakomicie podkreślają dziką, męską naturę.

Możemy wyróżnić w nim następujące nuty zapachowe, które sprawiają, że żadna kobieta nie może wobec nich przejść obojętnie:

Nuta bazy: wanilia, drzewo sandałowe i oliwne, cedr oraz wetyweria;

Nuta głowy: cytrusy, jabłko, śliwka, dębowy mech, geranium i bergamotka

Nuta serca: cynamon, gożdzik i mahoń.

Na przestrzeni lat kompozycja zapachowa Hugo Boss Bottled ulegała pewnym zmianom jednak pozostała klasycznym zapachem dla eleganckich panów w każdym wieku. To, co przede wszystkim można wyczuć, smakując węchem nuty tych perfum to cynamon, goździki oraz wanilia. One to wraz z akordami cytrusów oraz nuty drzewa sandałowego sprawiają, że zapach jest wyjątkowo uwodzicielski i doskonale podkreślający walory męskiego ciała. Twarzą zapachu w 2017 roku został aktor Chris Hemsworth, który dla wielu pan jest ideałem męskiej urody.  

Zapach dla wymagających mężczyzn

Można powiedzieć, że zapach Hugo Boss Bottled to zapach mężczyzny XXI wieku, będący synonimem sukcesu oraz nowoczesności w połączeniu z klasyczną elegancją. Stał się ikoną mężczyzn spełnionych w życiu zawodowym i prywatnym, subtelnych i zdecydowanych jednocześnie. Odpowiednio dobrana nuta zapachowa sprawia, że sprawdza się w każdej sytuacji o każdej porze roku. Różnego rodzaju dane pokazują, że kobiety uważają, który sprawia, że trudno przejść obok mężczyzny obojętnie. Całości dopełnia flakonik, który wpisuje się w styl firmy, łącząc klasyczną elegancję, z ciekawym desingiem. Hugo Boss Bottled to perfum, który doskonale wpisuje się w rolę, jaką świat wyznacza współczesnym mężczyznom.

To zapach, który, tak jak cała marka Hugo Boss wskazuje na sukces i jest gwarancją autentyczności i niezawodności, która jest wyznacznikiem marki. Niesłabnąca popularność na całym świecie wskazuje, że jest to zapach, któremu można zaufać. Zmysłowy, pełen pikanterii, a jednocześnie delikatny, czyż można chcieć więcej? Warto przekonać się jak pachnie prawdziwy mężczyzna.

Hugo Boss Bottled – najniższe ceny